Hudební festival Songfest 2014 začíná

Autor: Mirek Pýcha <info@radiocolor.cz>, Téma: Pozvánky, Vydáno dne: 08. 01. 2014

COLOR radio - Color Music Hudební festival Songfest.cz 2014 již za dva týdny přivítá příchod čínského nového roku. Od 23. ledna do 8. února se uskuteční oslavy v devíti českých a moravských městech, včetně Prahy, Brna, Hradce Králové či Plzně.

Již potřinácté festival připravuje jeho zakladatelka - čínská zpěvačka Feng-yün Song, společně s duchovním otcem projektu, hercem a moderátorem Jaroslavem Duškem. Ve všech městech obohatí skladbu účinkujících zajímaví hosté z tuzemské i čínské hudební scény. Publikum se tak může dále těšit například na Zuzanu Lapčíkovou, Ivu Bittovou, Lenku Dusilovou, Janu Koubkovou nebo Dagmar Andtrovou-Voňkovou.

Hudba a rytmus a dobrá nálada budou vévodit doprovodnému odpolednímu programu, určenému svojí hravostí pro děti i dětské duše skryté v dospělých. Odpolední program je bezplatně přístupný.

Oslavy příchodu nového roku odstartují v pražském Paláci Akropolis (23. 1.). Poté festival zamíří do Hradce Králové (24. 1.), Plzně (25. 1.), Písku (30. 1.), Českých Budějovic (31. 1.) a do Českého Krumlova (1. 2.). Závěr oslav se odehraje v moravských městech Kroměříži (6. 2.), v Brně (7. 2.) a Znojmu (8. 2.).

Celá TZ: zde>>