Dj Cut Dem na rádiu COLOR - Funk You Too show

Autor: Mirek Pýcha <info@radiocolor.cz>, Téma: !Program, Zdroj: TZ, Vydáno dne: 19. 01. 2023

COLOR Music Radio! Funk You Too je nová djská show věnovaná vytříbeným funkovým groovům. DJ Cut Dem a jeho hosté vám každý týden živě na gramofonech servírují tematicky naladěné mixy, plné novinek a funkových klasik. Celá TZ>>

Show můžete ladit na rádiu Color, každý čtvrtek od 15:00, s reprízou v sobotu v ten samý čas. Funk you too potěší nejen hudební gurmány a znalce funkové hudební scény, ale také všechny milovníky nezastavitelného proudu pozitivnich vibraci.

Cut Dem je pražský Dj a producent, který stál u zrodu české hiphopové scény, dlouhodobě spolupracuje s předními rapovými interprety (PSH, Indy a Wich, Pio Squad, Orion, Čistychov, Gruppo Salsiccia a další).

V roce 2001 vydal funkový mixtape Cut Tru Mass, který se stal kultovní nahrávkou pro mnoho B-boys a začínajících djs. Na mixtape-u Cut The Boom Bap spojil přední jména východoevropské rapové scény. Debutové EP Ain't got the funk je plné domácích a zahraničních hostů. Během posledních dvou dekád Dj Cut Dem hraje na největších jihoevropských parties, odehrál několik Tours s předními jmény na domácí rap scéně a pravidelně hraje nejen v Českých klubech, ale i na největších festivalech jako je např. Beats 4 Love, Let it Roll apod.

Kromě své pravidelné show na Rádiu Color se v poslední době věnuje především produkci a nahrávání ve svém pražském studiu Sonic State, kam si stále častěji nacházejí cestu nejzvučnější jména domácí scény.

Weby: cutdem.com, sonicstate.cz, radiocolor.cz
FaceBook: FaceBook
Instagram: Instagram