Poslouchejte Radio COLOR po celé Evropě a bez poplatků!

Autor: Mirek Pýcha <info@radiocolor.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 17. 04. 2023

COLOR Music Radio! Radio COLOR můžete naladit na různých platformách. Celkem na 8 kmitočtech v pásmu FM v regionech ČR, dále v multiplexu DAB+ v Praze a středních Čechách, ale také v různých mobilních aplikacích! Máte-li navíc k tomu vůz, který je vybaven funkcí ANDROID AUTO, pak můžete poslouchat naše rádio po celé Evropské Unii, a to bez dalších polatků a s veškerým komfortem, jako je zobrazování COVER CD a názvů skladeb. Postačí Vám k tomu... čtěte dále>>

Postačí Vám k tomu mít nainstalovanou některou z z aplikací, která komunikuje se systémem ANDROID AUTO. Jsou to např. aplikace TuneIN, myTuner Radio a řada dalších. V neposlední řadě můžete využít i poslech přes portál Seznam.cz.

U starších vozů, které nedisponují systémem Android auto pak funguje poslech např. prostřednictvím naší aplikace a připojením k autorádiu přes bluetooth. A můžete poslouchat naše rádio také (v tomto případě však bez komfortu zobrazování názvů skladeb). Napište nám, kde všude mimo ČR jste naladili naše rádio, pošlete nám foto displeje s identifikací místa poslaechu a my každý týden odměníme posluchače z nejvzdálenější destinace nějakým hezkým dárkem!