Play Live
Vítejte na stránkách COLOR Music Radia, dnes je úterý 3. října 2023 | svátek má Bohumil, zítra František  
Rozhovory

Partners rozhovory s financnimi poradci

| 15. 03. 2016 (15097 přečtení)

Od ledna se ve vysílání setkáváme s finančními poradci největší české finančně-poradenské společnosti Partners. Jde o krátké rozhovory s tématikou, která jistě osloví naše posluchače. Termíny vysílání rozhovorů viz>> aktualizace dne 19.5.2016AKTUALIZACE dne 10.6.2016
Poslouchejte rozhovory s finančními poradci - nové vysílací časy:
Od pondělí do čtvrtka vždy mezi 18 a 19 hodinou.

Matúš Kuchálik, Partners zde>>
Po dokončení studia na ekonomické fakultě Technické Univerzity v Liberci odstartoval v Partners svoji kariéru finančního poradce. Získal prestižní mezinárodní certifikát EFA zaměřený na finanční plánovaní, věnuje se zejména investicím, pojištění a úvěrům. Je profesionálem, který chce lidem ukázat, že jim kvalitní finanční poradenství může příznivě změnit život.

matus.kuchalik@partners.cz
Tel. 777 330 118


Petr Douša, senior manager Partners zde>>
Působí v top managementu Partners, ve financích podniká přes 8 let. Spolupráci začal jako absolvent vysoké školy, kdy se místo hledání pracovního místa rozhodl pro vlastní podnikání a vytváření pracovních pozic pro ostatní. Pro finanční podnikání se snaží získat ty nejlepší, a to jak na pozice finančních poradců, tak i budoucích managerů. Naplňuje tak svoji podnikatelskou vizi, která zní: Finanční služby u nás by měly mít stejnou úroveň jako ty ve vyspělých evropských zemích. Tvrdí, že při práci s vlastními penězi si člověk neudrží nadhled, proto i jeho finance spravuje kolega.

petr.dousa@partners.cz
Tel.


Lukáš Urbánek, finanční poradce Partners zde>>
Působí ve společnosti Partners od roku 2008 na pozici VIP finančního poradce a společně s týmem provozuje VIP poradenskou kancelář ve Zlíně. Se svými klienty spolupracuje již přes deset let. V roce 2011 se stal držitelem prestižního mezinárodního certifikátu European Financial Advisor - €FATM. Poskytuje komplexní služby v oblasti finančního poradenství a plánování. V rámci své praxe se také věnuje oblasti finančního vzdělávání pro širokou veřejnost.

Lukas.urbanek@partners.cz
Tel. 602 888 858


Vladimír Weiss, finanční poradce Partners zde>>
Působí ve společnosti Partners od jejího založení v roce 2007 jako finanční poradce, lektor a konzultant. Poradenskou a lektorskou činnost provozuje nejčastěji v Praze a okolí. V roce 2015 úspěšně složil certifikační zkoušku a stal se držitelem významného evropského certifikátu European Financial Advisor™ v oblasti finančního poradenství a plánování. Zaměřuje se na finanční plánování, je skvělým odborníkem na oblast hypoték.

Vladimir.weiss@partners.cz
Tel. 724 149 844


Michal Fujak, finanční poradce Partners | Rozhovory k poslechu: zde>>
Hlavní podstatou mého působení v rámci společnosti Partners je zaměření se na komplexní přípravu svých klientů na všechny situace, které život přináší – zejména zajištění jejich příjmů, přípravu na stáří, tvorbu a zhodnocení finančních rezerv. Alfou a omegou je individuální dlouhodobé plánování, efektivita navrhovaných řešení a pravidelná péče. Svým klientům pomáhám nejenom s orientací na finančním trhu a správným výběrem řešení pro jejich potřeby, ale ty co o to stojí zároveň učím finanční gramotnosti. Díky tomu jsou mnohem odolnější vůči různým typům podvodů a pseudo výhodným nabídkám. Časem tedy pro klienty nejsem jenom rádcem, ale i rodinným důvěrníkem a přítelem.

Michal.fujak@partners.cz
731 611 345


Jiří Kubík, finanční poradce Partners | Rozhovory k poslechu: zde>>
Je VIP poradcem společnosti Partners, v oboru je již osmým rokem a působí v Praze. Kromě dlouholetých zkušeností získal také mezinárodně uznávaný certifikát €FA. Ten zaručuje nejvyšší stupeň vzdělání v rámci finančního plánování. Snaží se zlepšovat životní úroveň svých klientů. Jeho specializací je pojišťovnictví, hypoteční úvěry a investice. Pořádá také semináře pro své klienty a širokou veřejnost.

Jirka.kubik@partners.cz
Tel. 722 932 151

Stanislava Lišková, finanční poradkyně Partners | Rozhovory k poslechu: zde>>
Ve finančně poradenském oboru se pohybuje již přes deset let, vystudovala vysokou školu ekonomického směru. Začínala jako finanční poradkyně, v současnosti je ředitelkou finančně poradenské pobočky Partners marketu v Brně. Nejvíce ji na její práci těší možnost pozitivně ovlivnit životy lidí. Fakt, že někteří mají pocit, že něco nezvládnou nebo si nemohou dovolit. Postupně na jejich případu pracují, aby vše fungovalo, jak má. Napraví, co se nedaří, nebo se úplně vyvarují chybných kroků. Své klienty pak provází celý život.

Partners market
Nové Sady 2, Brno
Stanislava.liskova@partners.cz
Tel. 724 689 107

Daniela Kočí, finanční poradkyně Partners | Rozhovory k poslechu: zde>>
V současné době působí jako VIP finanční poradkyně, zejména v Praze a okolí. Zodpoví všechny otázky z oblasti financí – financování bydlení, spoření, investice a zhodnocování peněz, pojištění všeho druhu. Také je lektorkou finanční gramotnosti.
Původní profesí je novinářka.

Tel. 775 695 710
daniela.koci@partners.cz

Miroslav Havel, finanční poradce Partners | Rozhovory k poslechu: zde>>
Poskytuje finanční poradenství zejména v Praze. Původním povoláním je pedagog, v současnosti poskytuje komplexní služby v oblasti finančního poradenství a plánování. Poradí v oblasti hypotečních úvěrů, životního pojištění, investic, penzijního pojištění a dalších finančních produktů.

Tel. 605 942 130
miroslav.havel@partners.cz

David Kučera, finanční poradce Partners | Rozhovory k poslechu: zde>>
Působí v Partners jako finanční poradce a konzultant od roku 2007. V roce 2011 se stal, jako jeden z prvních v České republice, držitelem prestižního evropského certifikátu European Financial Advisor™ v oblasti finančního poradenství a plánování. Poradenskou činnost provozuje v rámci své VIP profesionální poradenské kanceláře zejména v Brně, v Praze a v rodném Jablonci nad Nisou. Věnuje se dluhové problematice a správě rodinného rozpočtu, úvěrovým, spořicím a zajišťujícím produktům a dalším finančním oblastem.

Tel. 724 689 826
dkucera@partners.cz

Ondřej Hatlapatka, finanční poradce Partners | Rozhovory k poslechu: zde>>
Do společnosti Partners nastoupil v roce 2010, po několika letech si otevřel VIP profesionální poradenskou kancelář v Brně. Zaměřuje se na práci s klienty a specializuje se se na finanční produkty. V současnosti působí jako profesionál se zaměřením na hypoteční trh a kromě zastupování klientů působí také jako poradní orgán metodických oddělení jednotlivých bank v ČR. Je držitelem titulu €FA a členem VIP Hypo Clubu Partners.


Tel.: 724917011
ondrej.hatlapatka@partners.cz
www.ondrejhatlapatka.cz

Jiří Šrámek, finanční poradce Partners | Rozhovory k poslechu: zde>>
V Partners působí jako ředitel Partners marketu a lektor Partners Akademie především na Ostravsku. Původně pracoval v bance, kde měl na starosti systém a řízení odchozího volání klientům. Nabyté zkušenosti využil a dále rozvíjí ve společnosti Partners, kde působí od počátku roku 2010. Poradenskou a lektorskou činnost vykonává především v okolí Ostravy, ale také v Královéhradeckém kraji a v Praze. Jako lektor projektu Den finanční gramotnosti pravidelně přednáší na základních a středních školách témata související s finanční gramotností. Školí také poradce a manažery Partners v rámci Partners Akademie a koncipienty působící v pobočkách Partners market především v oblasti soft skills.

jiri.sramek@parners.cz
Tel. 777 566 672

Josef Uchytil, finanční poradce Partners | Rozhovory k poslechu: zde>>
Působí v Partners jako finanční poradce a manažer od roku 2007, poradenskou činnost provozuje zejména v Praze, Turnově, Liberci a Mladé Boleslavi. Je držitelem mezinárodního certifikátu €FA™ - European Financial Advisor™.
Josef Uchytil (*1979) je laureátem ocenění „největší mediální přínos pro společnost 2008“ a autorem programu Hyposoft (komplexní nástroj pro srovnávání variant financování bydlení). Poradenskou činnost realizuje na ose Praha – Liberec. V Turnově vybudoval pobočku Partners market.

Josef.uchytil@partners.cz
Tel.724 689 278

Dana Míchalová, finanční poradkyně Partners | Rozhovor k poslechu: zde>>
Je V. I. P. Consultantkou ve společnosti Partners, v oblasti finančního poradenství se pohybuje od roku 2006. Zaměřuje se na oblast servisu klientů, je specialistkou v oblasti neživotního pojištění a hypoték. V roce 2011 vyhrála v kategorii Nejúspěšnější servisní poradce.

Zastává funkci členky Etického výboru, podílí se tak budování kontrolních mechanismů a vnitřních předpisů. Poradenskou praxi dnes provozuje téměř na celém území České republiky. Je aktivní školitelkou zástupců franšíz Partners market.

Dana.michalova@partners.cz
tel. 607 183 970

Marcela Střelcová , finanční poradkyně Partners | Rozhovory k poslechu: zde>>
Ve společnosti Partners působí jako finanční poradkyně od jejího založení v roce 2007, je také garantkou firemních obchodů. Věnuje optimalizaci a rozvoji zaměstnaneckých benefitů ve finanční oblasti s cílem zvýšit výhodnost těchto programů jak pro zaměstnavatele, tak pro zaměstnance. S firmami se snaží rozvíjet povědomí jejich zaměstnanců o finančním trhu a o správném nakládání s penězi. Poradenskou činnost provozuje zejména v Brně, Moravskoslezském kraji a v Kraji Vysočina. Je také oficiální školitelkou neziskového projektu Den finanční gramotnosti. Aktivně se věnuje školením hry Finanční svoboda, Jak efektivně plánovat své finance či řadě seminářů v rámci výuky spolupracovníků, klientů či zaměstnanců pod hlavičkou projektu Zvyšování finanční gramotnosti.

Kontakt: e-mail: marcela.strelcova@partners.cz
Tel.: 776 770 063

[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 10] 1 2 3 4 5

Celý text | Autor: Mirek Pýcha |

Na stránkách COLOR Music Radia je právě 5 lidí
Home |  Program  |  Pořady  |  Hudba  |  PlayListy  |  Mp3  |  on-Air  |  Diskuse  |  Radio  |  Lidé  |  Partneři  |  Kontakt  |  Rss  | LogIn  | 
© JOE Media s.r.o. 2005 - 2023, phpRS redakční systém

Mobilní aplikace ke stažení