kde nás naladíte | Zaregistruj se | Sleduj rádio: COLOR Music Radio na Facebooku On-line informace - rss COLOR Music Radio na Play.cz
COLOR Music Radio - barevný svět hudby naše frekvence
Poslouchej živé vysílání COLOR Music Radia Play Live
Dnes je pondělí 25. května 2020 | Svátek má Viola, zítra Filip  

Moderátoři, lidé z COLOR Music rádia


Moderátor radia COLOR Michael Viktořík
Moderátor, muzikant, zakládající člen kapely J.A.R. Podílel se na natáčení filmů, atd.
Na COLOR Music Radiu jej uslyšíte každý všední den od 7:00 - 8:00 a v repríze pak od 13:00 - 14:00 hodin v jeho autorském pořadu:

Originální radio -V- show "Svět podle Michaela"


DJ Friky DJ Friky
Něco začíná a něco končí je přísloví, který je nad zlato :-D. Když si jednou vyzkoušíte živé vysílání v rádiu, může to mít na některé jedince účinky přímo závislácké. Poslouchejte autorský pořad FRIKOLORA! Vysíláme již od 2.9.2013 Více info se dozvíte z vysílání!

Romča Roman Ondráček
Nalaďte si již 1. června! Od 15 - 16 hodin, živě on-AIR! Podrobnosti již brzy...

DR Bob Dr. BOB
Nově opět LIVE na FM rádia COLOR, každý všední den od 16:00 - 17:00 hodin. Podrobnosti již brzy...

moderátor COLOR Music Radia Denisa (Deena) Tišerová
Jakožto ostřílená moderátorka se Deena neřadí mezi mainstreamové hráče a podobně jsou na tom i její playlisty. Dlouhodobě vyhledává kvalitní a málo hrané autory ze světa hip-hopu, funku a soulu. Díky tomu má možnost Vám svým pořadem Lost Melody odprezentovat krom zapomenutých klasik i raritní lahůdky, které nebudete mít možnost kdekoliv jinde slyšet. Celoživotní láska k hudbě definuje její selekce zařazením do okruhu pro náročné posluchače a právě proto jsou již dlouhou dobu její pořady vyhledávány hudebními fanatiky a fajnšmekry. On air každé pondělí a pátek 14:00-16:00.

moderátor COLOR Music Radia Martin Svátek
zpěvák, moderátor, DJ. Připravuje od prosince 2015 pořad Holidy Edition.
Již od 1.9.2016 živě v pořadu Holiday EDITION, Martin nově od února 2020 každý všední den (kromě úterý) mezi 21:00 hodinou a půlnocí.
Více info o pořadu, obsah, vysílací časy: zde>>moderátor COLOR Music Radia Chris Kaufman
Chris Kaufman – Producent a DJ připravuje a moderuje vysílání pořadů o nové taneční hudbě Top Secret MAGAZINE a Top Secret SELECTION. Pořady vysíláme v premiéře v pátek od 18:00-20:00 nebo v reprízách v pondělí a ve středu na frekvencích Color Music Rádia.
TOP SECRET SELECTION - Selekce budoucích tanečních hitů.
TOP SECRET MAGAZINE - Hudební house magazín o nejnovější taneční hudbě

Více info o pořadu + playlisty: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Luděk Pokorný
Luděk je z Brněbské pobočky COLOR Music Radia a připravuje pořad HIT´s Panorama. Pořad laďte v premiéře v sobodu vždy v pravé poledne a v reprízách v neděli a úterý, vždy od 20:00 hodin.

Více info o pořadu: zde>>
Playlist aktuálního dílu: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Jakub Melín
Milovník hudby 70. a 80. let všech možných stylů, příležitostný DJ, nadšený hifista a sběratel desek. Na Coloru nově vysílá sobotní večerní pořad Lahůdkářství, kde uslyšíte hlavně funky, blackmusic, disco a rytmičtější pop. Připravuje i pravidelný speciál s hudbou New Wave 80. let New Wave a nově od července také hudební speciál Old School. Pořady Jakuba Melína můžete poslouchat v těchto časech:
New Wave | sobota 19:00 - 20:00 h | Playlisty pořadu: zde>>
Lahůdkářství: Sobota 20:00 - 24:00 hodin | Playlisty pořadu: zde>>
Old School: Úterý a Čtvrtek 14:00 - 15:00 hodin | Playlisty pořadu: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Pavel Bárta
Pavel působil jako hudební redaktor a moderátor na rádiu R.I.O., Alfa i na Čro Regina Praha. Vymyslel a moderoval pořad Taneční párty, na němž spolupracoval s Berndtem Waltherem z Antenne Bayern. Podařilo se mu shromáždit jednu z největších sbírek disco muziky z let 70. a 80. s kterou se s Vámi rád podělí.
Kdy: Každou sobotu od 18:00 do 20:00 hodin. | Více info o pořadu: zde>>
Playlist aktuálního dílu: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Honza Martin (DJ minidrak)
Honza byl v letech 1992 až 1994 dětský moderátor a DJ na Radiu Golem. Začal tam vysílat, když mu bylo 13. V osmatřiceti se k této práci vrátil na Color Music Radiu, které ho oslovilo stejně silně. Jeho pořad s názvem Barevná hodina Honzy Martina můžete poslouchat premiérově ve středu od 18:00, v repríze pak v neděli od 18:00 a v pondělí od 6:00. Jde o směs různých stylů, jako například funky, rap, r'n'b, jazz, garage, house, electro, disco, new jack swing, triphop,... Občas vyrazí i mezi lidi a udělá jim diskotéku. Více info o pořadu: zde>>
Playlist aktuálního dílu: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Lukáš Kolíbal
Na frekvencích COLOR Music radia moderuje pořad "Polední menu", a to vždy v pondělí, středa a pátek mezi 12:00 - 13:00 hodinou. Dále také připravuje pravidelný pořad Reggae Music station každé úterý večer od 22:00 hodin.

Více o Lukášovi a jeho pořadu naleznete zde: Reggae Music station


moderátor COLOR Music Radia Aleš Konopka aka DJ Alesh
Pochází ze Slavkova u Opavy, DJ, divadelní zvukař, blázen do muziky a gramodesek. (40 let) Pořad: Mixdown to je hodina muziky 60. let až po současnost. Pestrobarevná, převážně klubová, taneční, komerčně-nekomerční hudba, namíchaná do jednoho non-stop hudebního mixu. Soutěže o vstupenky do Slezského divadla v Opavě a sem tam nějaká zbytečná informace ze světa interprétů, hudby a akcí, pořádaných zejména na Opavsku. Na rádiu COLOR vždy v neděli od 17:00 a v repríze ve čtvrtek od 18:00 hodin.

Více o pořadu + playlisty naleznete: zde>>

DJ Pufaz DJ Pufaz
DJ, vydavatel, pořadatel akcí, blogger atd. Aktivně se věnuje hudbě od roku 1999. Nerad mluví o věcech, které dělá. Ale my Vám můžeme prozradit, že nějaký čas např. dělal produkci festivalu Hip Hop Kemp nebo Svojšice, vydal desky jako DJ Wich & Rasco, BPM, Pio Squad, provozuje vydavatelství Humble Grooves a např. dramaturgoval na stream.cz pořady jako Hudební Masakry nebo Příběh písně a další.

moderátor COLOR Music Radia Jaro COSSIGA
Na frekvencích COLOR Music radia nově od března 2020. Každý všední den mezi 10 - 12 hodinou, živě. Více info již brzy!
moderátor COLOR Music Radia DJ Rost The Boss
DJ Rost The Boss, alias Roťa Kryl byl moderátorem rádia ETHNO a následně COLOR, byl autorem hudebních pořadů. Připravoval v minulosti např. Sonic Africa, apod. Vysílání jeho posledního pořadu Afro Saturday na frekvencích COLOR Music radia končí a poslední díl uslyšíte naposledy v prosinci 2019.
Němý DJ Němý DJ
Němý DJ je náš virtuální moderátor, který Vás provádí vysíláním vždy, když není ve studiu nikdo z ostatních moderátorů.

  Klasické menu:
Mobilní aplikace ke stažení
Mobilní aplikace QRcode

DJ Friky, Jan Černý a Martin Svátek mají nový singl Let It Go i klip. Friky a Martin Svátek byli headlinery Red Bull Stage v rámci vyhlášení letošních hudebních cen Žebřík v Plzni. více>>

Počet přístupů na www stránky celkem:     
Celkem1381381
Květen124144
Dnes654
Online12
On-line je 12 lidí
Seo servis optimalizace pro vyhledávače. TOPlist
Home |  Program |  Pořady |  Hudba |  PlayListy |  Mp3 |  on-Air |  Diskuse |  Lidé |  Partneři |  Kontakt |  Rss | LogIn | 
© JOE Media s.r.o. 2005 - 2020, prostřednictvím phpRS redakčního systému