kde nás naladíte | Zaregistruj se | Sleduj rádio: COLOR Music Radio na Facebooku On-line informace - rss COLOR Music Radio na Play.cz
COLOR Music Radio - barevný svět hudby naše frekvence
Poslouchej živé vysílání COLOR Music Radia Play Live
Dnes je sobota 15. srpna 2020 | svátek má Hana, zítra Jáchym  

Moderátoři, lidé z COLOR Music rádia


Moderátor radia COLOR Michael Viktořík
Moderátor, muzikant, zakládající člen kapely J.A.R. Podílel se na natáčení filmů, atd.
Na COLOR Music Radiu jej uslyšíte každý všední den od 7:00 - 8:00 a v repríze pak od 13:00 - 14:00 hodin v jeho autorském pořadu:

Originální radio -V- show "Svět podle Michaela"


DJ Friky DJ Friky
Něco začíná a něco končí je přísloví, který je nad zlato :-D. Když si jednou vyzkoušíte živé vysílání v rádiu, může to mít na některé jedince účinky přímo závislácké. Poslouchejte autorský pořad FRIKOLORA! Vysíláme již od 2.9.2013 Více info se dozvíte z vysílání!

Romča Roman Ondráček
Moderátor, muzikant, člen kapely Lehkej Pokondr & Rakeťáci. V českých rádiích pracuje od roku 1991. Dnes mu nejvíce v rádiích schází skvělá muzika, kterou rádia v ČR z neznámých důvodů již nechtějí vůbec hrát???

Na COLOR Music Radiu jej uslyšíte každý všední den od 15:00 - 16:00 v jeho autorském pořadu:
Originální radio Romeo show „Hudba, která chybí…“ Nalaďte si již 1. června v 15 hodin!

DR Bob Dr. Bob
Doktor je zpatky!
Je to tak, Dr. Bob se vraci, aby osetril vase bolistky tou nejlepsi hudbou, co jste nikdy neslyseli. Naladte si kazde vsedni odpoledne mezi 16 a 17 a sdilejte svou vasen pro zivot se svym nejoblibenejsim muzikologem - problematickym chlapkem pro problematickou dobu!

The Doctor is back!
That's right, Dr. Bob has returned to "cure what ails 'ya" with the best music you've never heard. Tune in weekday afternoons from 1600 to 1700 to share your passion for life with your favorite musicologist - a troubled man for troubled times!

moderátor COLOR Music Radia Denisa (Deena) Tišerová
Jakožto ostřílená moderátorka se Deena neřadí mezi mainstreamové hráče a podobně jsou na tom i její playlisty. Dlouhodobě vyhledává kvalitní a málo hrané autory ze světa hip-hopu, funku a soulu. Díky tomu má možnost Vám svým pořadem Lost Melody odprezentovat krom zapomenutých klasik i raritní lahůdky, které nebudete mít možnost kdekoliv jinde slyšet.

Celoživotní láska k hudbě definuje její selekce zařazením do okruhu pro náročné posluchače a právě proto jsou již dlouhou dobu její pořady vyhledávány hudebními fanatiky a fajnšmekry. On air každé pondělí a pátek 14:00-16:00.

moderátor COLOR Music Radia Martin Svátek
zpěvák, moderátor, DJ. Připravuje od prosince 2015 pořad Holidy Edition.
Již od 1.9.2016 živě v pořadu Holiday EDITION, Martin nově od února 2020 každý všední den (kromě úterý) mezi 21:00 hodinou a půlnocí.

Více info o pořadu, obsah, vysílací časy: zde>>moderátor COLOR Music Radia Chris Kaufman
Chris Kaufman – Producent a DJ připravuje a moderuje vysílání pořadů o nové taneční hudbě Top Secret MAGAZINE a Top Secret SELECTION. Pořady vysíláme v premiéře v pátek od 18:00-20:00 nebo v reprízách v pondělí a ve středu na frekvencích Color Music Rádia.
TOP SECRET SELECTION - Selekce budoucích tanečních hitů.
TOP SECRET MAGAZINE - Hudební house magazín o nejnovější taneční hudbě

Více info o pořadu + playlisty: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Luděk Pokorný
Luděk je z Brněbské pobočky COLOR Music Radia a připravuje pořad HIT´s Panorama. Pořad laďte v premiéře v sobodu vždy v pravé poledne a v reprízách v neděli a úterý, vždy od 20:00 hodin.

Více info o pořadu: zde>>
Playlist aktuálního dílu: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Jakub Melín
Milovník hudby 70. a 80. let všech možných stylů, příležitostný DJ, nadšený hifista a sběratel desek. Na Coloru nově vysílá sobotní večerní pořad Lahůdkářství, kde uslyšíte hlavně funky, blackmusic, disco a rytmičtější pop. Připravuje i pravidelný speciál s hudbou New Wave 80. let New Wave a nově od července také hudební speciál Old School. Pořady Jakuba Melína můžete poslouchat v těchto časech:
New Wave | sobota 19:00 - 20:00 h | Playlisty pořadu: zde>>
Lahůdkářství: Sobota 20:00 - 24:00 hodin | Playlisty pořadu: zde>>
Old School: Úterý a Čtvrtek 14:00 - 15:00 hodin | Playlisty pořadu: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Pavel Bárta
Pavel působil jako hudební redaktor a moderátor na rádiu R.I.O., Alfa i na Čro Regina Praha. Vymyslel a moderoval pořad Taneční párty, na němž spolupracoval s Berndtem Waltherem z Antenne Bayern. Podařilo se mu shromáždit jednu z největších sbírek disco muziky z let 70. a 80. s kterou se s Vámi rád podělí.
Kdy: Každou sobotu od 18:00 do 20:00 hodin. | Více info o pořadu: zde>>
Playlist aktuálního dílu: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Honza Martin (DJ minidrak)
Honza byl v letech 1992 až 1994 dětský moderátor a DJ na Radiu Golem. Začal tam vysílat, když mu bylo 13. V osmatřiceti se k této práci vrátil na Color Music Radiu, které ho oslovilo stejně silně. Jeho pořad s názvem Barevná hodina Honzy Martina můžete poslouchat premiérově ve středu od 18:00, v repríze pak v neděli od 18:00 a v pondělí od 6:00. Jde o směs různých stylů, jako například funky, rap, r'n'b, jazz, garage, house, electro, disco, new jack swing, triphop,... Občas vyrazí i mezi lidi a udělá jim diskotéku. Více info o pořadu: zde>>
Playlist aktuálního dílu: zde>>

moderátor COLOR Music Radia Lukáš Kolíbal
Na frekvencích COLOR Music radia moderuje pořad "Polední menu", a to vždy v pondělí, středa a pátek mezi 12:00 - 13:00 hodinou. Dále také připravuje pravidelný pořad Reggae Music station každé úterý večer od 22:00 hodin.

Více o Lukášovi a jeho pořadu naleznete zde: Reggae Music station


moderátor COLOR Music Radia Aleš Konopka aka DJ Alesh
Pochází ze Slavkova u Opavy, DJ, divadelní zvukař, blázen do muziky a gramodesek. (40 let) Pořad: Mixdown to je hodina muziky 60. let až po současnost. Pestrobarevná, převážně klubová, taneční, komerčně-nekomerční hudba, namíchaná do jednoho non-stop hudebního mixu. Soutěže o vstupenky do Slezského divadla v Opavě a sem tam nějaká zbytečná informace ze světa interprétů, hudby a akcí, pořádaných zejména na Opavsku. Na rádiu COLOR vždy v neděli od 17:00 a v repríze ve čtvrtek od 18:00 hodin.

Více o pořadu + playlisty naleznete: zde>>

DJ Pufaz DJ Pufaz
DJ, vydavatel, pořadatel akcí, blogger atd. Aktivně se věnuje hudbě od roku 1999. Nerad mluví o věcech, které dělá. Ale my Vám můžeme prozradit, že nějaký čas např. dělal produkci festivalu Hip Hop Kemp nebo Svojšice, vydal desky jako DJ Wich & Rasco, BPM, Pio Squad, provozuje vydavatelství Humble Grooves a např. dramaturgoval na stream.cz pořady jako Hudební Masakry nebo Příběh písně a další.

moderátor COLOR Music Radia Jaro COSSIGA
Na frekvencích COLOR Music radia nově od března 2020. Každý všední den mezi 10 - 12 hodinou, živě. Více info již brzy!
moderátor COLOR Music Radia DJ Rost The Boss
DJ Rost The Boss, alias Roťa Kryl byl moderátorem rádia ETHNO a následně COLOR, byl autorem hudebních pořadů. Připravoval v minulosti např. Sonic Africa, apod. Vysílání jeho posledního pořadu Afro Saturday na frekvencích COLOR Music radia končí a poslední díl uslyšíte naposledy v prosinci 2019.
Němý DJ Němý DJ
Němý DJ je náš virtuální moderátor, který Vás provádí vysíláním vždy, když není ve studiu nikdo z ostatních moderátorů.

  Klasické menu:
Mobilní aplikace ke stažení
Mobilní aplikace QRcode

DJ Friky, Jan Černý a Martin Svátek mají nový singl Let It Go i klip. Friky a Martin Svátek byli headlinery Red Bull Stage v rámci vyhlášení letošních hudebních cen Žebřík v Plzni. více>>

Počet přístupů na www stránky celkem:     
Celkem1441891
Srpen112870
Dnes350
Online7
On-line je 7 lidí
Seo servis optimalizace pro vyhledávače. TOPlist
Home |  Program |  Pořady |  Hudba |  PlayListy |  Mp3 |  on-Air |  Diskuse |  Lidé |  Partneři |  Kontakt |  Rss | LogIn | 
© JOE Media s.r.o. 2005 - 2020, prostřednictvím phpRS redakčního systému